O NÁS

Jsme rodinná firma zaměřená na komfortní přepravu klientů v ČR a Evropě. Poznávání nových lidí a jejich seznámení s krásami nejen naší země je pro nás radostí . . .

V našem prostorném Fordu Tourneo Custom (r.v. 2019) nalezne dostatek pohodlí až 7 osob včetně zavazadel. Žádné lavice, ale individuální sedadla pro každého, žádná úzká dvousedadla vedle řidiče. Klimatizace vepředu i vzadu, vzduchové odpružení zadní nápravy pro vyšší komfort.

Naši řidiči mají najeto tisíce kilometrů bez nehod, někteří mají oprávnění i na autobus a pravidelně absolvují profesní přezkoušení. Všichni se plynně domluví anglicky, něktěří mohou komunikovat i rusky, německy a ve většině slovanských jazyků.

Zajišťujeme nejen pouhou přepravu z bodu A do bodu B, ale nabízíme i možnost vybrat si trasu podle vašich představ s certifikovaným průvodcem Prahy a ČR.

Potřebujete dopravit vaše známé, příbuzné či klienty ze zahraničního letiště a ještě jim cestu zpestřit zajímavostmi na trase? Potom jste na správné adrese.

Ať už uvažujete o několikahodinové nebo několikadenní cestě, budeme se těšit na vaši poptávku a uděláme vše pro to, abyste byli maximálně spokojeni.